Preloader Image animate3

"Endüstrinin Teknoloji Gözü"

Visea İnovatif, TÜBİTAK desteği ile Kasım 2014 yılında Eskişehir’de kurulmuştur. Akademisyenler, genç ve yetenekli mühendislerden oluşan dinamik ekibimizle 10 yılı aşkın süredir araştırma faaliyetleri sonucunda elde edilen teknik tecrübelerimizle bilgisayarlı görü donanım ve yazılımlar tasarlıyor ve geliştiriyoruz. Visea İnovatif Bilgi Teknolojileri olarak yüksek katma değerli bilgi teknoloji hizmetleri ve çözümleri sağlayıcısıyız.

Bilgisayarla görü, temel olarak bir insanın görsel olarak yapabileceği işlevleri bilgisayar sistemli ortamda algılama becerisi kazandırmayı amaçlayan sıcak bir araştırma alanıdır. Sağlık hizmetlerinden otomasyon sistemlerine kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Visea’nın sloganı, en son araştırma sonuçlarını endüstriyel problemlerle birleştirerek gerçek yaşam sorunlarına yenilikçi çözümler sunmaktır. Bu doğrultuda Visea olarak, şirketlerin iş hedeflerini daha etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlayan yüksek kaliteli teknolojik çözümler sunmaktayız. Ayrıca, katma değeri yüksek ileri teknoloji ürün& hizmetlerin tasarımı ve geliştirilmesinde kritik görevleri yerine getirebilecek nitelikli insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Visea’yı diğer İnovatif firmalardan ayıran özellikler ise; öncelikli olarak odaklandığı özel uygulama alanları, diğerlerinin yanı sıra yapay görme, artırılmış gerçeklik, giyilebilir teknolojiler ve insan davranışı analizidir.

  • Bilgisayarlı Görü
  • Yapay Zeka
  • Robotik Sistemler
About Image
About Image
VİZYON

Türkiye'nin bilgisayarlı görme, yapay zeka, görüntü işleme alanlarında en büyük, yüksek katma değerli bilgi teknoloji hizmetleri ve çözümleri sağlayıcısı olmak.

About Image
About Image
MİSYON

En son araştırma sonuçlarını endüstriyel problemlerle birleştirerek gerçek sorunlara yenilikçi çözümler sunmak.

Şirketlerin iş hedeflerini daha etkin bir şekilde ulaşmalarını sağlayan yüksek kaliteli teknolojik çözümler sunmak. Katma değeri yüksek ileri teknoloji ürün & hizmetlerin tasarımı ve geliştirilmesinde kritik görevleri yerine getirebilecek nitelikli insan kaynağı yetiştirmek.

Uzmanlık Alanlarımız

Visea'nın öncelikli olarak odaklandığı özel uygulama alanları, diğerlerinin yanı sıra yapay görme, artırılmış gerçeklik, giyilebilir teknolojiler ve insan davranışı analizidir.

Kalite Kontrol

Kestirimci Bakım

İnsan-Bilgisayar Etkileşimleri

Veri Kümesi Oluşturma

Robotik Sistemler

Artırılmış Gerçeklik