Preloader Image animate3

Kariyer Fırsatları

Visea İnovatif, farklı mühendislik disiplinlerini kullanarak, alışılmışın dışındaki konularda Ar-Ge yapan bir kuruluştur.

Bize katılıp bu süreçlerde yer almak, Visea'nın sürekli öğrenim anlayışı ile kendini geliştirmek istersen bizimle iletişime geçebilirsin.

Aşağıda bulunan disiplinlerden herhangi birinde kendine güveniyorsan, güncel özgeçmişini kariyer@visea.com.tr adresine konu kısmına "İş Başvurusu” yazarak gönderebilirsin.

Staj Fırsatı

Visea ailesi olarak öğrencilerin teorik bilgilerini pratikte uygulamasına önem veriyoruz. Visea’nın değerlerine uygun, kendini geliştiren, istekli, ekip çalışmasına yatkın ve yeniliklere açık yetenekler arıyoruz. Çalışmalar süresince edindiğin bilgileri ve öğrendiklerini farklı yollarla ortaya koyma ve değerli tecrübeler edinme fırsatını sunmak istiyoruz. Bu nedenle sen de görüntü işleme, makina öğrenmesi ve yapay zeka alanlarında uygulama geliştirme konusuna ilgiliysen Kısa Dönem Yaz Stajyeri olarak Visea’da seni de aramızda görmek isteriz. Eğer Visea’da staj yapmak istiyorsan,

Bilgisayarlı görü, temel olarak bir insanın görsel olarak yapabileceği işlevleri bilgisayar sistemli ortamda algılama becerisi kazandırmayı amaçlayan sıcak bir araştırma alanıdır. Sağlık hizmetlerinden otomasyon sistemlerine kadar geniş bir uygulama alanına sahiptir.

Güncel detaylı özgeçmişini staj@visea.com.tr adresine konu kısmına “Staj Başvurusu” yazarak gönderebilirsin.

Staj başvurusu amacıyla firmamızın diğer email adreslerine mail gönderilmemesi ya da telefonla irtibata geçilmemesi önemle rica olunur.